ANASAYFA ALGANİ
RESIDENCE
PASTOR PENSION
THE GULF OF IZMIR
ALGANİ
SIESTA GARDEN
ALGANİ
SIESTA VILLAGE
İLETİŞİM
 GENEL KURALLAR & ŞARTLAR

ALGANİ, kısa dönemli ikamet veya tatil evini aşağıdaki şartlarla misafire kiralar. Adı geçen ikametgah sadece kişisel kullanım içindir ve hiçbir şekilde profesyonel kullanım için değildir, işyeri veya ofis olamaz. Misafir, konaklama ve ona bağlı hizmetleri, yapmış olduğu bir iş veya eğlence gezisi çerçevesinde olduğunu bilip kabul etmektedir ve bu durum işbu kontratın temel geçerlilik şartıdır.

Üzerinde anlaşılan kira çarşaflar, standart mutfak aletleri, elektrik, doğalgaz ve su faturalarını ve tüm vergileri kapsamaktadır.

Misafir (ona eşlik eden tüm aile fertleri ve yakınlar dahil) kiralanan taşınmazın bulunduğu binadaki sakinleri rahatsız edecek hiçbir davranışta bulunmayacağını beyan eder. Kontrata uymayan huzuru ve düzeni bozacak herhangi bir davranış Misafirin sorumluluğudur ve ALGANİ bu tür bir davranışta üçüncü bir tarafın rolü dahi olsa Misafiri muhatap alır. Misafir bina kurallarına uymakla yükümlüdür.

Misafir, ALGANİ 'nin Misafire ait kişisel eşyaların zarar görmesi, kaybolması veya çalınması durumlarında hiçbir sorumluluk almadığını bilip kabul eder. Misafir bu durumlardan doğan zararını ALGANİ 'den tazmin edemez.

Kalışı sırasında taşınmazdaki tüm zarar ve ziyandan sorumludur. Misafir hırsızlık olmaması için taşınmazda bulunduğu müddetçe kapı ve pencereleri kilitli tutarak gerekli önlemleri alacaktır. Misafirin ihmalkarlığından kaynaklanan sebeplerle hırsızlık olursa Alganinin sigorta poliçesi kapsamı dışındaki eşya ve mobilyaların tazmininden şahsen veya Misafirin sigortası aracılığıyla yükümlüdür.

Misafir kaldığı dönem itibariyle , daire ve çevresinde çevre sakinlerini rahatsız edecek tüm davranışlardan kaçınmalıdır. Gece geç saatlerde aşırı gürültü ve/veya komşu ve diğer daire sakinlerini rahatsız edebilecek tüm davranışlardan kaçınmalıdır.

Kaporası alınmış rezervasyon iptallerinde, kapora iadesi yapılmaz.Daire teslim edildikten sonra kiralama süresi dolmadan daireden daha önce ayrılmak durumu söz konusu olduğunda para iadesi kesinlikle yapılmaz.

FAYDALI LİNKLER
 
 Hakkımızda
 
 Banka Hesap Numaraları
 
 Ziyaretçi Defteri
 
 Sıkça Sorulan Sorular
 
 Genel Kurallar & Şartlar
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR
 
E-MAİL ÜYELİĞİ
 
Ad Soyad *
 
E-mail Adresiniz *
 
 
© alganigayrimenkul.com 2015 Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım Yazılım ÇÖZMER